"Siz ve sevdikleriniz için ideal ısı ve sıcak su konforunu DemirDöküm güven ve kalitesiyle ekonomik çözümlerle sunmak için buradayız."


Denge Mühendislik İnş. Malz. Tic. Ltd. Şti , 2001 yılından beri DemirDöküm Yetkili satıcısı olarak Eskişehir Merkez'de müşterilerimizin ısıtma, sıcak su ve soğutma ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. DemirDöküm'ün 60 yılı aşkın tecrübesi, geniş ürün gamı ve konusunda uzmanlaşmış yaygın bayi organizasyonun bir parçası olarak müşterilerimizin ısıtma, soğutma, sıcak su ihtiyaçlarına yönelik memnuniyetini sağlamak en büyük önceliğimiz. Isıtma, sıcak su ve soğutma ihtiyaçlarınız için ekonomik, verimli ve uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz kombi, klima, şofben, termosifon, Merkezi sistem kazan, merkezi sistem kombi kaskad çözümler için bize iletişim bölümünde yer alan bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Faaliyet alanlarımız:

Kombi Değişimi, Klima Keşif, Mekanik Proje - Taahhüt, Konut Doğalgaz Tesisatı - Keşif, Merkezi Sistem Çözümleri, Kombi Kaskad Sistem Çözümleri, Merkezi Sistemler Kazan Değişimi, Güneş Enerjisi Sistem Çözümleri, Havalandırma Sistem Çözümleri, Ticari & Sanayi Doğalgaz Çözümleri, İklimlendirme- Klima Çözümleri, Mekanik Tesisat Çözümleri