Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız; Denge Mühendislik adı altında 2001 yılında iki ortaklı bir şahıs firması olarak kurulmuştur. Türk DemirDöküm Fabrikaları A.Ş. Eskişehir Bayisi olarak İnşaat malzemeleri, doğalgaz ve tesisat konularında hizmet vermeye başlayan firmamız, daha sonra faaliyet alanını genişleterek izolasyon malzemeleri konusunda da çalışmaya başlamış ve 2002 yılında İzocam A.Ş. Eskişehir Bayisi olmakla birlikte, izolasyon konularında faaliyetlerine devam etmiştir. Eskişehir ve Bozüyük bölgelerinde mantolama uygulamasını ilk yapan firma olmuştur.

2005 yılına kadar ağırlıklı olarak inşaat sektöründe izolasyon, doğalgaz ve tesisat malzemeleri satışı ve taahhüt işleri konularında hizmet veren firmamız 2005 yılı itibariyle Eskişehir Organize Sanayi Bölgesindeki Fırın imalatçıları başta olmak üzere çeşitli sanayi kuruluşlarına izolasyon malzemesi tedarik konularında hizmet vermeye de başlamıştır.

2006 yılında ise Eskişehir Emko Sanayi sitesinde ilk atölyesini açarak cam yünü, taş yünü, seramik yünü ve çeşitli sünger, kauçuk malzemelerin kesim ve şekillendirme işlerine başlamıştır.

2010 yılında Ltd. Şti. ne dönüştürülen firma, Denge İzolasyon Sıhhi Tesisat Doğalgaz Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. adını almıştır. Halen Eskişehir bölgesinde çeşitli şirketlere izolasyon malzemeleri tedarik ve şekillendirmesi konusunda hizmetlerine devam etmektedir.

Bozüyük ve Söğüt bölgelerinde doğalgaz ve tesisat konularında lider olan firmamız, kadrosunu ve vasıflı eleman sayısı arttırarak sırasıyla parke, kapı, sıva ve boya işerine de adım atarak hizmet alanını genişletmiştir.2012 yılı itibariyle banyo dolabı ve duşa kabin satışlarına da başlayarak banyo tadilat ve yenileme işlerini üstlenmiştir.2014 yılı itibariyle kurduğu atölye ile mutfak imalatına başlamıştır.

2015 yılı itibariyle ev renovasyonu (yenilenmesi) sektöründe hizmet vermeye başladık ve bu faaliyete Bozüyük ve Söğüt mağazaları ile devam etmekteyiz. Yine bu sektörde 3. Mağazamızı 2022 yılında Eskişehirde açtık.


428

Tamamlanan Proje


6

Farklı Lokasyon


4

Ana Bayilik


25

Çözüm Ortağı

Yenilenen trendlerle birlikte teknik ve tasarımsal iç mekan çözümleri oluşturarak satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmetlerle en kısa zamanda iş teslimiyeti sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırmak.

Misyonumuz

En iyi çözümlerle farklı projeler oluşturarak, Kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılayarak memnuniyet sağlamak ve sektörümüze farklı bir bakış açısı katarak öncülük etmektir.

Vizyonumuz